• wybierz język:

Inwestuj w nowe technologie

Wyprzedź konkurencję inwestując w technologie IT. Wykorzystaj nasze doświadczenie i profesjonalne podejście. Odkryj zalety najnowszych technologii IT dostarczanych przez nasze zespoły wytwarzania oprogramowania.

Zatrudnij specjalistów SmartIT

Jesteśmy doświadczonymi programistami i project managerami. W codziennej pracy wykorzystujemy metodyki AGILE a nasze produkty dostarczamy wspierając się SCRUM i wszystkimi jego zaletami. Dostarczamy nasze oprogramowanie w tygodniowych odstępach szczegółowo analizując informacje zwrotne uzyskane od naszych klientów. Ulepszamy nasze relacje z kientem każdego dnia.

Bądź elastyczny i usprawnij swój biznes

Zamiast inwestować kapitał w odrębny dział IT wynajmij programistów. Powiedz nam czego potrzebujesz a usprawnienie Twojej pracy pozostaw nam. Pozwól nam zaplanować i dostarczyć rozwiązanie IT dopasowane do Twoich potrzeb.

Obniż koszty i kontroluj budżet

Wynajmując programistów możesz zapłacić dokładnie za tyle godzin ile potrzebujesz, uwzględniając stan Twojego budżetu i zapotrzebowanie. Jesteśmy w stanie poprawić istniejące rozwiązania jak i stworzyć od podstaw kompleksowy system IT, który spełni Twoje oczekiwania. W celu uzyskania więcej informacji skontaktuj się z nami.

Portfolio

Kalkulator cen

Dopasuj swoje potrzeby i koszt!
Bądź elastyczny. Zamów tylko tyle godzin ile potrzebujesz. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami, doradzimy jak wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie.


Koszt: 980 EUR
49EUR/godz.


Ile godzin potrzebujesz?
1g 10g 20g 50g 1miesiąc

KONTAKT


Skontaktuj sie z nami i przedstaw nam swoje oczekiwania. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i wymagania, sporządzimy plan wdrożenia i przedstawimy go Tobie tak szybko jak to możliwe. Nie zastanawiaj sie, po prostu do nas napisz!

Masz pytanie? Napisz do nas!

Formularz został pomyślnie wysłany. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.